Városismereti verseny 2015.05.07.

III.hely      Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola     43 pont

              Versenyzők: Sári Gréta, Rácz Donát, Szatmári Lili, Csáki Máté

               Felkészítő tanító: Kiss Andrásné

 

III.hely      Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola     43 pont

              Versenyzők:  Somogyi Hanna, Szűcs Marcell, Mándoki Viktória, Nagy Brigitta

               Felkészítő tanító: Juhászné Pusztai Irén

 

bővebben...

2014/15-ös tanév versenyei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ideje: 2015. március 26.

„Lángész kerestetik” FGSZ Zrt által szervezett szellemi vetélkedő területi elődöntő

Helye: Vecsés

Eredmény: I. hely

 

Ideje: 2015. április 14.

„Lángész kerestetik” FGSZ ZRt által szervezett szellemi vetélkedő országos döntő

Helye: Siófok FGSZ ZRt Országos Központ

Eredmény: V. hely

A csapat tagjai: Csirmaz Bence 8.a, Hegedűs Csaba 8.a, Kállai Dániel 8.b.

 

 Ezzel az eredménnyel a csapat iskolánknak 350.000 Ft-ot nyert.

 

Felkészítő tanár: Totyikné Borbély Gabriella

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szabó Marcell 8.b sikeres szereplései matematikából:

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 2. hely, országos 30. hely

Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőbe jutott

Kenguru Matematikaverseny országos eredményhirdetés meghívottja

 

Tanára: Totyikné Borbély Gabriella

 

 

 

Ideje: 2015. 03. 28.

Hevesy György Kémiaverseny megyei forduló

Helye: Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium

Kállai Dániel 8.b  3. helyet, Hegedűs Csaba 8.a  8. helyet ért el  a 32 bejutott tanulóból.

 

Ideje: 2015.03.14.

Curie Kémia Emlékverseny

Helye: Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium

Kállai Dániel 8.b  1. hely, országos döntőbe jutott

Hegedűs Csaba 8.a 3. hely

 

Felkészítő tanár: Totyikné Borbély Gabriella

 

 

2014.09.13.

Balmaz Kupa Kyokushin karate verseny

III. helyezett  Simon Attila 3.a

 

2014.09.22.

Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola

Kistérségi „KINCSKERESŐ” vetélkedő

Téma: Nógrádi Gábor: A gonosz hét napja c. regénye

Felkészítő: Erdei Gyuláné

A csapatok:

2. helyezett: Engbersen Anna, Patkós Viktória és Szabó Fruzsina 8.b

5. helyezett: Fejérvári Anna 7.b, Gajdos Zsuzsanna ás Kurucz Kamilla 8.b

 

 

MEGEMLÉKEZÉS

2014.10.06.

Nemzeti gyásznap

A műsört összeállította: Kövesdi Ildikó

Közreműködtek: Enyedi Máté, Kovács Mariann, Kunkli Renáta, Nagy Nándor, Nemes Péter, Papp Viktória, Vaszkó Attila.

 

 

2014. 10.08.

Városi Repülőtér

Körzeti Mezei Diákolimpia

I.kcs.

4.Serdült Kíra 3.a

7. Papp Csenge Vivien 2.a

8. Till Kata 2.b

19. Karalyos Etelka 1.a

26. Kircsi Hanna 1.a

45. Nagy Kata 2.a

46. Kis Virág 2.b

50. Szabó Réka 2.a

62. Oláh Blanka 1.b

73. Hock Lili 1.b

 

Az iskolák közötti csapatban 3. helyezést értek el a gyerekek.

 

1.Sain Balázs 2.a

2.Pető Benjamin 3.a

4. Szabó Olivér 2.b

7. Kiss Dominik 2.a

8. Nagy Milán 3.b

9. Lente Zalán 2.a

10. Kiss Gyula 2.b

14. Vida Péter 2.b

33. Bacsó Márk 2.a

41. Molnár Zsombor 2.b

42. Árva Marcell 2.a

44. Tóth Attila 2.b

46. Bere Tamás 1.b

57. Hajdú  Lajos  2.a

58. Keményffy Marcell 2.a

62. Balla Balázs 2.a

65. Tamás Zoltán 1.a

66. Szilágyi Botond 1.a

74. Szabó Benjamin 2.a

75. Tamás Kristóf 1.a

81. Kanizsay Csongor 1.b

82. Teleki Dániel 2.b

83. Harsányi Zénó 2.b

 

Az iskolák közötti csapatban 1. helyezést értek el a gyerekek.

 

II. kcs.

1.Sain Anna 4.b

12.Szatmári Lili 4.b

14. Váczi Fruzsina 4.b

17. Szkupi Míra 3.b

20. Karacs Kinga 4.a

21. Somogyi Diána 4.b

22. Kiss Brigitta 5.a

29. Boruzs Alexa 3.b

30. Bozóky Lara 3.a

31. Kircsi Liza 3.b

42. Nemes Vivien 4.a

43. Sepsi Panna 4.a

48. Nagy Orsolya 4.b

51. Károly Kincső 5.a

52. Farkas Fanni 3.a

66. Bere Nikolett 4.a

 

Az iskolák közötti csapatban 2. helyezést értek el a gyerekek.

 

3. Dobi Bence 3.a

5. Tóth Mátyás 4.b

9. Szűcs Tamás 4.b

11. Aranyos Attila 5.a

13. Jákob Máté 4.b

15. Havasi Zsombor 4.b

16. Baranyi Levente 3.a

18. Márton Kornél 3.a

20. Sándor Dominik 5.a

24. Márton Ákos 3.a

26. Drobina  Martin 4.a

27. Kigyós Keán 4.b

29. Orbán Péter  3.b

30. Csáki Máté 4.b

32. Dobos Dániel 5.a

35. Szűcs Marcell 3.b

37. Szilágyi Krisztián 3.b

63. Sárosi László 4.a

 

Az iskolák közötti csapatban 1. helyezést értek el a gyerekek.

 

III. kcs.

1.Aranyos Hédi  6.b

2. Szőke Evelin  6.b

6. Kircsi Veronika 7.a

9. Erős Nikolett 6.a

10. Kunkli Renáta 6.a

12. Pócsi Zita 6.b

12. Szőllősi Réka 6.b

15. Gyöngyösi Nóra 5.b

17. Nagy Fanni 6.b

18. Szkupi Réka 6.b

19. Pinczés Izabella 5.a

22. Kovács Mariann 6.a

23. Szodrai  Krisztin 6.a

29. Tóth Fruzsina 5.a

31. Tóth Hanna 6.b

33. Szilágyi Szilvia 5.b

35. Papp Viktória 6.a

36. Sándor Alexa 6.a

37. Ónadi-Kiss Kamilla 5.a

39. Fedics Fanni  6.b

40. Máté Vanda 6.b

44. Kiss Tünde 5.a

45. Löki Dzsenifer 6.b

 

Az iskolák közötti csapatban 1. helyezést értek el a gyerekek.

 

5. Magyar László 6.b

8. Váradi Marcell 5.a

9.Domonkos Szabolcs 4.b

10. Somogyi Sándor 6.a

11. Tordai Balázs 6.c

12. Simon Kristóf  5.a

13. Szatmári Ákos 6.b

14. Pap Ervin Márk 6.c

17. Keserű Gábor 5.a

18. Reményi József 6.c

19. Kaló Norbert 6.a

20. Marjai László 7.a

22. Farkas Dominik 6.a

25. Borbély Nándor 6.c

26. Kovács Kristóf 6.b

27. Szikora Péter 6.a

28. Takács Benedek 7.a

30. Csuka Patrik 6.a

31. Tóth Benedek 7.a

44. Nagy Bence 5.a

47. Győry Attila 6.b

54. Tóth Dominik 5.a

71. Hüse Gergő 6.a

 

Az iskolák közötti csapatban 1. helyezést értek el a gyerekek.

.

IV. kcs.

1.Szűcs Kincső 7.b

4. Csontos Zsuzsa 7.a

5. Havasi Fanni 7.a

10. Czeglédi Tímea 7.a

11. Kiss Renáta 8.b

16. Tóth Vivien 8.b

19. Bartal Zsuzsa 8.a

20. Gere Nikolett 8.a

21. Dobi Evelina 7.a

22. Tóth Viktória 8.a

29. Kurucz Kamilla 8.b

31. Gajdos Zsuzsanna 8.b

32. Kiss Zsófia 8.b

33. Domonkos Lilla  8.b

41. Böszörményi Panna 7.a

42. Kukta Fanni 8.b

 

Az iskolák közötti csapatban 1. helyezést értek el a gyerekek.

 

1.Dobi Gergő 8.b

5. Szivos Péter 8.a

6.Szabó Marcell 8.b

7. Kállai Dániel 8.b

13. Varga Martin 8.a

15. Tőkés Dániel 8.a

17. Borbély Máté 8.b

19. Szálkai Attila 7a

24. Szilágyi Szabolcs 7.a

29. Kis Szabolcs 8.b

Hüse Imre 7.b

34. Bere Gergő 7.b

35. Kelemen Márk 7.b

43. Nagy Attila 8.a

47. Szabó Péter 8.a

 

Az iskolák közötti csapatban 1. helyezést értek el a gyerekek.

 

Korcsoportok Lányok Fiúk 1.-3. helyezettek

I.kcs. 10 fő 23 fő 1.Sain Balázs

2.Pető Benjamin

II. kcs. 17 fő 21 fő 1. Sain Anna

 

2. Dobi Bence

II. kcs. 23 fő 23 ő 1. Aranyos Hédi

2. Szőke Evelin

IV. kcs. 16 fő 15 fő 1. Szűcs Kincső

1. Dobi Gergő

 

 

2014. 10.17.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei forduló

20. hely 3.b: Czegle Janka, Nagy Brigitta, Orbán Péter és Szűcs Marcell

44. hely 3.a: Farkas Fanni, Kádár Szabolcs, Karalyos Bence és Varga Nóra

Felkészítő: Pinczésné Kovács Anikó

16. hely 4.b: Karácsony Sára, Kígyós Keán, Pinczés Dániel és Rácz Donát

Felkészítő: Fülöp Ferenc

22. hely 5.b: Balla Fruzsina, Gyöngyösi Nóra, Nagy Bence és Tóth Zoltán

Felkészítő: Totyikné Borbély Gabriella

33. hely 5.a: Aranyos Attila, Károly Kinga, Till Sára és Tóth Dominik

55. hely 5.a: Kiss Brigitta, Németi Míra, Ónadi-Kiss Kamilla, Suba Zsófia

44. hely 6.b: Aranyos Hédi, Fedics Fanni, Makai Attila és Nagy Gergely

Felkészítő: Hofgártné Czeglédi Etelka

7. hely 7.b: Bere Gergő, Kovács Zoltán, Széll Gréta és Szűcs Kincső

33. hely 6.c: Borbély  Nándor, Csabai Dávid, Dancs Márton és Nagy Anna

Felkészítő: Boros Beáta

1. hely: Dobi Gergő, Gajdos Zsuzsanna, Kállai Dániel és Szabó Marcell

Felkészítő: Totyikné Borbély Gabriella

 

2014. 10. 21.

Pávai Vajna Ferenc  Általános Iskola

Olvasási verseny

5. hely: Hajdú Zsófia 4.a

Felkészítő: Szakály Henrietta

6. hely: Papp Csenge 2.a

Felkészítő: Kövesdi Ildikó

Copyright © 2014 Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola