Győztesek
2013 - 2014 tanév
Hegedűs Erika
Megyei angol vers és prózamondó verseny
2. hely : Kölcsei Viktória 6.b
Komán Bernadett
„Tudásbajnokság”
Megyei döntőjében magyarból
3. hely: nagy Gergely 5.b
A „Nyelv egy szépen szóló muzsika”
Elnevezésű megyei versenyen
6. hely: Makai Attila 5.b
Juhászné Bakk Ildikó
Curie egyéni matematika verseny területi döntőjét megnyerte és az országoson a 3. helyet szerezte meg Tóth Dominik Frank 4.a
A Város ismereti verseny
1. helyezett csapata: Czifra Zsuzsa, Csirmaz Réka, Gyöngyösi Nóra, Takács Enikő
Juhász Zoltánné
Városi mesemondó verseny
1.hely: Till Sára 4.a
Bólyai anyanyelvi csapatverseny
megyei 4.helyezett csapat : Károly Kinga, Suba Zsófia, Tóth Fruzsina, Tóth Dominik 4.a
Városi egyéni helyesírási verseny
1.hely: Suba Zsófia 4.a
Dr. Molnár Lajosné
Kistérségi angol feladatmegoldó verseny
1.hely: Bak Dávid 7.b
Kaán Károly XXII. Országos Természet – és környezetismereti verseny megyei döntőjében
5. hely Makai Attila 5.b
Országos angol tanulmányi verseny megyei döntőjében
4. hely Kapás Botond 7.b
Curie Környezetvédelmi csapatverseny
területi döntőjében
az 5. évfolyamon 3. helyezett csapata: Fedics Fanni, Magyari Anna, Makai Attila
a 6. évfolyamon is 3. helyezést ért el a Kukta Fanni és Havasi Fanni 6.a és Orbán Dóra 6.b osztályos tanulók
Pinczésné Kovács Anikó
Városi rajzverseny
1. hely Szemán Gabriella 2.b
A Fekete Borbála Alapítvány által meghirdetett rajzversenyen
1. hely Gyöngyösi Nóra 4.b
Totyikné Borbély Gabriella
Kállai Dániel 7.b
Curie Kémia Verseny területi versenyét megnyerte és az országos döntőben 15. helyen végzett.
A Hevesi Kémia verseny 4. helyezettje.
Szabó Marcell 7.b
Varga Tamás Matematika verseny
Megyei fordulójának a győztese, az országos döntő 14. helyezettje.
A Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Megyei 4.helyezése mellé az országos 11. helyezést is elérte.
Curie Környezetvédelmi csapatverseny
Területi döntőjében:
1 helyezettek lettek és az országos 4. helyet is megszerezték:
Kiss Zsófia, Dobi Gergő és Kállai Dániel 7.b
Bólyai Matematikai Csapatverseny
Megyei 1. országos 4. helyezett csapat tagjai:
Vári Liliána, Dobi Gergő, Kállai Dániel, Szabó Marcell 7.b
Tanulmányi csapatversenyek a 2013/14-es tanévben
„Mesél a Sárrét”
Megyei Népmesemondó versenyen
2. hely Okváth Hédi 2.b
3. hely Győrpál Hunor 4.b Juhászné Pusztai Irén
3.hely Károly Kincső 2.a Nagyné Rácz Enikő
3.hely Till Sára 4.a Juhász Zoltánné
Till Kata külön díjat kapott Baloghné Futó Zsuzsa
1.hely Kölcsei Viktória 6.b Erdei Gyuláné
Fejérvári Anna külön díjat kapott Erdei Gyuláné
A debreceni Benedek Elek Általános Iskola által rendezett
„Benedek Napok”
megyei vers és prózamondó versenyén
3. hely Károly Kincső 2.a Nagyné Rácz Enikő
2. hely Okváth Hédi 2.b Juhászné Pusztai Irén
3. hely Győrpál Hunor 4.b Juhászné Pusztai Irén
1.hely Mezei István 8.a Erdei Gyuláné
2. hely Kölcsei Viktória 6.b Erdei Gyuláné
megyei helyesíró versenyén
1. hely Suba Zsófia 4.a Juhászné Zoltánné
„Olvasom értem” megyei szövegértési verseny
4. hely Szabó Milán 3.b Kiss Andrásné
2. hely Makai Attila 5.b Komán Bernadett
„Varázsceruza” megyei helyesírási verseny
1. hely Tóth Dominik Frank 4.a Juhász Zoltánné
3.hely Makai Attila Komán Bernadett
Országos angol vers – és prózamondó verseny
Budapest
Kapocs U. Ált. Isk.
Bronz oklevelet kaptak:
Serdült Kíra 2.a Baloghné Futó Zsuzsa
Károly Kinga 4.a Harsányiné Tóth Tímea
Till Sára 4.a Deák Erdei Eszter
Kölcsei Viktória 6.b Hegedűs Erika
Gönczy Pál Két Tanítási Nyelvű Ált. és Sport Isk.
Kistérségi játékos angol csapatverseny
1. hely
Makai Attila 5.b, Kölcsei Viktória 6.b, Patkós Viktória 7.a, Szilágyi Kata 8.b
Felkészítők: Hegedűs Erika, Dr. Molnár Lajosné, Tóthné Németi Mariann
A Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola kistérségi angol csapatversenyén
1. hely
Mikó Laura 5.b Győfrfi Zsolt Martin és Tóth Benedek Tibor 6.a
1. hely
Gajdos Zsuzsa és Bak Dávid 7.b, Szilágyi Kata 8.b
Felkészítők: Hegedűs Erika, Dr. Molnár Lajosné, Tóthné Németi Mariann
Bárdos Lajos Általános Iskola
Kistérségi környezetvédelmi vetélkedő a „Föld Napja” alkalmából
1. hely
Mikó Ramóna 8.a, Csirmaz Bence 7.a, Kállai Dániel 7.b, Molnár Bence Dániel 8.b
Felkészítők: Dr. Molnár Lajosné, Szemán Zsuzsa, Totyikné Borbély Gabriella
Bólyai Természettudományi csapatverseny
HUNNIA döntőn a Dunától keletre eső megyék részvételével:
3.hely
Szabó Fruzsina 7.a, Kiss Zsófia, Dobi Gergő és Kállai Dániel 7.b
Felkészítők: Dr. Molnár Lajosné, Totyikné Borbély Gabriella, Erdei Gyula
Alapműveleti Matematika Verseny
Megyei eredményei:
4 osztály
4. hely Tóth Dominik Frank felkészítő: Juhászné Bakk Ildikó
5. osztály
3. hely Dancs Márton felkészítő: Boros Beáta
6. osztály
4. hely Kis Károly felkészítő Hofgártné Czeglédi Etelka
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
Megyei eredményei:
4. osztály
9. hely Tóth Dominik Frank felkészítő Juhászné Bakk Ildikó
5. osztály
5. hely Dancs Márton felkészítő Boros Beáta
6. osztály
4. hely Lockár Miklós felkészítő Hofgártné Czeglédi Etelka
7. osztály
2. hely Szabó Marcell, aki az országoson 9. helyezést ért el, felkészítő Totyikné Borbély Gabriella
Bólyai megyei egyéni matematika verseny
5. hely Pinczés Dániel 3.b Fülöp Ferenc
5.hely Lockár Miklós 6.b Hofgártné Czeglédi Etelka
Városi matematika verseny
1. hely Pinczés Dániel 3.b Fülöp Ferenc
1. hely Lockár Miklós 6.b
1. hely Szabó fruzsina és Csirmaz Bence 7.a Hofgártné Czeglédi Etelka
SPORT
MEZEI FUTÓVERSENY
I.kcs.fiú Dobi Bence városi 1.hely megyei 5.hely
I.kcs. Fiú csapat Dobi Bence Szűcs Tamás Sain Balázs Jákób Máté Kádár Szabolcs városi 1.hely megyei 1.hely
II.kcs.leány Sain Anna városi 1.hely megyei 7.hely
II.kcs.fiú Szabó Marcell városi 1.hely megyei 10.
III.kcs leány Szűcs Kincső városi 1.hely
IV.kcs.fiú Dobi Gergő városi 2.hely megyei 6.hely
JÁTÉKOS ÜGYESSÉGI VERSENY
1.Mándoki Viktória 2.Somogyi Diána 3.Szűcs Marcell 4.Csízi Roland 5.Fendrik Anna 6.Jákób Máté 7.Rácz Donát 8.Sain Anna 9.Szűcs Tamás 10.Tóth Mátyás 11.Váczi Fruzsina 12.Keserű Gábor 13.Kiss Tünde 14.Németi Mira 15.Simon Kristóf 16.Váradi Marcell 17.Csirmaz Réka 18.Gyöngyösi Nóra városi 1.hely megyei 4.hely
ÚSZÓVERSENY : A kategóriában edző:Ludmány László
I.kcs. 50 m gyors Szűcs Marcell városi 1.hely
Szatmári Lili városi 1.hely megyei 3.hely
I.kcs. 50 m hát Szabó Bence városi 1.hely
Szatmári Lili városi 1.hely megyei 2.hely
I.kcs 50 m mell Szűcs Marcell városi 1.hely
Hosszú Fruzsina városi 1.hely megyei 6.hely
II.kcs. 50 m gyors Papp Albert városi 1.hely megyei 5.hely
Németi Mira városi 2.hely megyei 5.hely
II.kcs. 50 m hát Papp Albert városi 1.hely megyei 4.hely
II.kcs. 50 m mell Tóth Dominik Frank városi 1.hely
Suba Zsófia városi 1.hely megyei 1.hely országos 12.hely
Németi Mira városi 2.hely megyei 5.hely
II.kcs. Fiú váltó 1.Papp Albert 2.Uzonyi Kristóf 3.Pap Ervin Márk 4.Tóth Dominik Frank városi 1.hely megyei 2.hely
II.kcs. Leány váltó 1.Márton Lili 2.Németi Mira 3.Suba Zsófia 4.Szilágyi Szilvia 5.Dancs Dorka városi 1.hely megyei 4.hely
III.kcs.100 m hát Jászay Anna városi 1.hely megyei 3.hely
III.kcs.50 m mell Kölcsei Viktória városi 1.hely megyei 1.hely országos 15.hely
III.kcs. Fiú váltó 1.Hüse Imre 2.Kis Károly 3.Magyar László 4.Tóth Benedek Tibor városi 1.hely
III.kcs.leány váltó 1.Jászay Anna 2.Katona Olívia 3.Kölcsei Viktória 4.Magyari Anna városi 1.hely megyei 3.hely
IV.kcs.100 m gyors Hüse Ákos városi 1.hely
IV.kcs.100 m hát Kaló Gréta városi 1.hely megyei 6.hely
IV.kcs.100 m mell Boruzs János városi 1.hely
IV.kcs. Fiú váltó 1.Boruzs János 2.Hüse Ákos 3.Kállai Dániel 4.Sipos Roland városi 1.hely megyei 5.hely
IV.kcs.A.100 m gyors Csirkés Dániel megyei 4.hely
III.kcs.A.100 m gyors Havasi Fanni megyei 5.hely
III.kcs.A.100 m mell Szabó Marcell megyei 2.hely
Dancs Márton megyei 4.hely
Szűcs Kincső megyei 4.hely
III.kcs.A.100 m pillangó Szabó Marcell megyei 2.hely
Szűcs Kincső megyei 2.hely
Havasi Fanni megyei 4.hely
III.kcs.A.váltó fiú 1.Szabó Marcell 2.Dancs Márton 3.Szabó Milán 4.Krasznai Bendegúz megyei 3.hely
KOSÁRLABDA
III.kcs.leány 1.Cseke Benigna 2.Dobi Evelina 3.Kölcsei Viktória 4.Kurucz Gréta 5.Szűcs Kincső 6.Takács Anna 7.Jagyugy Dóra 8.Kovács Vivien 9.Szőke Evelin Városi 1.hely
LABDARÚGÁS
I.kcs.fiú 1.Jákób Máté 2.Szűcs Tamás 3.Sain Balázs 4.Gáll-Szőllősi Rajmund 5.Szilágyi Krisztián 6.Orbán Péter 7.Dobi Bence 8.Baranyi Levente 9.Nagy Milán 10.Oláh Máté 11.Kígyós Keán Városi 1.hely megyei 1.hely országos 6.hely
II.kcs.fiú 1.Rácz Donát 2.Bordán László 3.Simon Kristóf 4.Domonkos Szabolcs 5.Somogyi Sándor 6.Tóth Mátyás 7.Csáki Máté 8.Drobina Marcell 9.Sain Anna 10.Keserű Gábor 11.Váradi Marcell 12.Tóth Zoltán 13.Bakk Máté Városi 1.hely megyei 1.hely országos 9.hely
III.kcs.fiú 1.Végh Bence 2.Karika Balázs 3.Tordai Balázs 4.Magyar László 5.Nagy Nándor 6.Chlebik Bence 7.Szentiványi Milán 8.Hajdú Bence 9.Szikora Péter 10.Bere Gergő 11.Enyedi Máté 12.Szatmári Ákos 13.Kis Károly 14.Szilágyi Szabolcs 15.Szálkai Attila 16.Györgyi Zalán 17.Tóth Benedek Tibor Városi 1.hely megyei 2.hely
ATLÉTIKA
I.kcs.fiú 1.Szűcs Tamás 2.Jákób Máté 3.Dobi Bence 4.Orbán Péter 5.Szűcs Marcell 6.Szilágyi Krisztián Városi 1.hely megyei 2.hely Megjegyzés: Szűcs Tamás egyéniben városi 1.hely és megyei 5.hely; Jákób Máté városi 3.hely
II.kcs.fiú 1.Pap Ervin Márk 2.Tóth Mátyás 3.Rácz Donát 4.Keserű Gábor 5.Simon Kristóf 6.Somogyi Sándor Városi 1.hely megyei 4.hely Megj.:Pap Ervin Márk egyéniben városi 1.hely, megyei 6.hely; Tóth Mátyás városi 2.hely; Rácz Donát városi 3.hely
III.kcs.leány 1.Szűcs Kincső 2.Szőllősi Réka 3.Czeglédi Boglárka 4.Kircsi Veronika 5.Cseke Benigna 6.Pöstényi Nikolett Városi 1.hely megyei 6.hely Megj.:Szőllősi Réka egyéniben városi 1.hely és megyei 6.hely; Szűcs Kincső városi 3.hely
IV.kcs leány 1.Kaló Gréta 2.Böcsödi Bernadett 3.Szabó Vivien 4.Tóth Vivien 5.Kurucz Kamilla 6.Kovács Edina Városi 1.hely megyei 6.hely Megjegyzés: Kaló Gréta egyéniben városi 1.hely
IV.kcs.fiú 1.Luczi Ádám 2.Sipos Roland 3.Sánta Péter 4.Dobi Gergő 5.Kircsi Balázs 6.Kállai Dániel Városi 1.hely Megj.: Luczi Ádám egyéniben városi 2.hely
300 m futás Kaló Gréta Városi 1.hely
Sipos Roland Városi 1.hely megyei 2.hely
kislabdadobás Szabó Vivien Városi 1.hely megyei 3.hely
Végh Bnece Városi 1.hely megyei 2.hely országos 37.hely
Sánta Péter Városi 1.hely
Cseke Benigna megyei 3.hely
60 m futás Végh Bnece Városi 1.hely
100 m futás Kircsi Balázs Városi 1.hely megyei 4.hely
távolugrás Szálkai Attila városi 3.hely megyei 4.hely
Sipos Roland Városi 1.hely megyei 5.hely
Kircsi Balázs városi 2.hely megyei 4.hely
Szőllősi Réka megyei 4.hely
súlylökés Sánta Péter Városi 1.hely megyei 4.hely
1500 m futás Kállai Dániel Városi 1.hely megyei 4.hely
Luczi Ádám megyei 1.hely országos 12.hely
4x100 m váltófutás 1.Szűcs Kincső 2.Szőllősi Réka 3.Czeglédi Boglárka 4.Kircsi Veronika megyei 3.hely
TOLLASLABDA : edző: Varga Imre
Szalontai Dominik országos 2.hely
Tóth Levente országos 3.hely
TÁJFUTÁS: edző: Szabó László
Szabó Marcell országos 1.hely
Szabó Milán megyei 2.hely
BÍRKÓZÁS edző: Makula Tamás
Árva Ferenc országos 5.hely
SHOTOKAN KARATE : edző: Dihen Károly
Patkós Viktória országos 2.hely
Farkas Dominik országos 5.hely
Tóth Vivien magyar bajnokság 3.hely
Szabó Fruzsina magyar bajnokság 2.hely
Szilágyi Kata magyar bajnokság 1.hely
Copyright © 2014 Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola