Tanulmányi verseny 2021-2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIKEREINK A BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENYEN

 

Szinte már hagyományosan magas számú csapattal vettünk részt ebben a tanévben is a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján. A 3. osztálytól 7. osztályig minden évfolyamon több csapattal is versenybe szálltunk.

 

Nagy örömmel és büszkeséggel osztom meg az elért eredményeinket:

 

3. osztályosok

Lőrinc Petra, Pántya Dávid István, Ungai Anna, Pala Lili 8. helyezés

Szabó László, Tóth Fanni, Kovács Álmos Longável - Bíró Adina 10. hely

Elek Zsolna, Csontos Sára, Bukoveczky Tamás, Szabó Lili Anna 29. hely

Mátrai Péter, Kerezsi Nóra Lili, Horváth Botond, Sándor Dóra 37. hely

Stach Abigél, Nagy - Váczi Kristóf, Silye Kitti, Tóth Olivér 38. hely

 

4. osztályosok

Sléder Sztella, Szilágyi László, Tőke Zoé, Vida Zsófia 10. hely

Hosek Hunor, Nagy Sámuel László, Papp Krisztián,

Kulakova Szofia  34. hely

 

5. osztályosok

Jenei Zsófia, Nagy Luca Dorka, Póser Lia, Baranyi Ákos 10. hely

Cseke Lili, Faludy Dorina Amanda, Kovács Luca

Szabó Mercédesz Lorena  39. hely

Csernyik Levente, Koba Ákos Bendegúz, Radics Márk

Schmiedt Marcell Tamás  50. hely

 

6. osztályosok

Csabai Ábel, Bohutinsky Elizabet, Harmati Máté, Ungai Zoltán  36. hely

Sándor Hanna, Szalai Lili, Zsíros Dorka  38. hely

 

7. osztályosok

Bergmann Hanna Laura, Szabó Vivien Beatrix, Szabó Zsófi

Varga Sára Lili  21. hely

Hegedűs Zsófi, Kovács Fanni Nikolett, Nagy Orsolya

Gönczi Hanna  22. hely

 

A MEGYE 3. HELYEZETT CSAPATÁNAK TAGJAI:

BOHUTINSKY ALEXANDER

TÓTH PETRA

NAGY LILI JANKA

SZOLÁNSZKY BERNADETT 3. HELY

 

Gratulálunk valamennyi résztvevő diákunknak és köszönöm a felkészülésüket segítő kollégáim -  Erdei Eszter, Harsányiné Tóth Tímea, Kiss Andrásné, Komán Bernadett,  Kunkli Nóra, Szabóné Juhász Emese - munkáját.

                                                                                           Kiss Andrásné mkv.

 

 

Copyright © 2014 Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola